Get Adobe Flash player

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W związku z realizacją projektu nr RPDS.03.03.01-02-0143/16  pt. „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 25 lecia PRL 2-4 w Bogatyni”* współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego Wspólnota Mieszkaniowa ul. Osiedle Orła Białego 2-4 w ramach procedury zapytania ofertowego

Więcej…

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i możliwymi intensywnymi opadami śniegu, uprzejmie Państwu przypominam o ciążącym na właścicielach (administratorach) obowiązku usuwania zalegającego na dachach budynków i innych obiektach budowlanych śniegu lub lodu i zwisających sopli.
Jednocześnie, w związku z możliwością występowania silnych wiatrów, wskazanym jest przeprowadzenie dodatkowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych w szczególności pod kątem sprawdzenia stanu technicznego elementów budynków i budowli narażonych na działanie czynników atmosferycznych, to jest:

- dachów w zakresie stanu konstrukcji i poszycia;
- elewacji w zakresie trwałości elementów wypraw tynkarskich, opierzeń oraz innych detali arch i tekt on i cznych;
- przewodów wentylacyjnych (kominów) w zakresie ich szczelności oraz stanu technicznego elementów wychodzących poza kubaturę obiektów.

INFORMACJA o BARWIENIU WODY SIECIOWEJ

Niniejszym informujemy, iż w dniu 2G.11.2017r do układu ciepłowniczego zostanie wprowadzona substancja chemiczna o nazwie fluoresceina barwiąca wodę sieciową na koior żółtozielony. Substancje barwiące (w tym przypadku fluoresceina w kolorze żółtozielonym) są powszechnie stosowane przez firmy ciepłownicze i nie stanowią zagrożenia dla środowiska i zdrowia ludzi. W prawidłowo funkcjonującym węźle barwiona woda grzewcza nie powinna mieszać się z wodą w instalacji wewnętrznej budynku. W przypadku nieszczelnych wymienników ciepła istnieje możliwość pojawienia się zabarwionej wody w instalacji centralnego ogrzewania jak również w ciepłej wodzie użytkowej.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich przypadków pojawienia się wody o żółtozielonym zabarwieniu do PEC S.A.,tel. 757731707,993 lub 697866484.


Informacja dotyczy zamówienia udzielonego zgodnie z Zasadą konkurencyjności Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „ Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Zamoyskiego 28 A,B,C,D w Bogatyni ” zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie numer RPDS.03.03.01-02-0141/16


Informacja dotyczy zamówienia udzielonego zgodnie z Zasadą konkurencyjności Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kossaka 26-28-30 w Bogatyni” zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie numer RPDS.03.03.01-02-0142/16
 
Więcej artykułów…

Wyszukiwarka

Kalendarz

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości