Get Adobe Flash player

OFERTA WSPÓŁPRACY


GZMK w Bogatyni Sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie obsługi administracyjno - księgowej wspólnot mieszkaniowych. Nasza oferta obejmuje m.in.:


1.    Obsługę księgowo finansową w oparciu o indywidualny rachunek bankowy wspólnoty.
2.    Pracujemy na najnowocześniejszym systemie finansowo-księgowym firmy UNISOFT umożliwiającym śledzenie przez internet swoich płatności oraz rozliczeń wobec wspólnoty mieszkaniowej.
3.    Zapewniamy każdemu właścicielowi jawność dokumentacji finansowej.
4.    Aktualne stawki opłat znajdą Państwo zawsze na naszej stronie internetowej www.gzmkbogatynia.pl w zakładce Wspólnoty Mieszkaniowe.
5.    Zawieramy w imieniu Wspólnoty umowy na dostawy mediów.
6.    Opracowujemy i realizujemy zatwierdzone przez Wspólnotę roczne plany gospodarcze, statuty, uchwały, regulaminy oraz inne niezbędne do funkcjonowania wspólnoty akty prawne.
7.    W ramach współpracy z uprawnionymi osobami zapewniamy pełny nadzór techniczny nad nieruchomością w tym: obowiązkowe przeglądy budowlane, pięcioletnie przeglądy elektryczne, przeglądy kominiarskie, prowadzenie książki obiektu budowlanego oraz realizacja innych przepisów wynikających z prawa budowlanego, odtwarzanie inwentaryzacji budynków.
8.    Reprezentowanie wspólnoty przed organami administracji samorządowej oraz nadzoru budowlanego w sprawach związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego budynku.
9.    Przygotowanie inwestycji wraz z uzyskaniem wszelkiej niezbędnej dokumentacji w tym: kosztorysów inwestorskich, audytów, pozwoleń na budowę oraz prowadzenie nadzoru budowlanego.
10. Bieżąca techniczna obsługa nieruchomości przez wyspecjalizowane firmy zewnętrzne, szczególnie w zakresie: hydraulicznym, elektrycznym, ślusarskim oraz porządkowym.

Proponowana opłata za nasze usługi wynosi jedynie 0,52 zł/m powierzchni użytkowej lokalu (cena do negocjacji w zależności od stanu technicznego budynku).

Nie wzorujemy się na innych zarządcach i nie obciążamy Państwa dodatkowymi kosztami materiałów biurowych, rachunków telefonicznych, itp.

Działamy na terenie naszej Gminy od 1998 roku. Jako spółka z wieloletnią tradycją doskonale znamy potrzeby mieszkańców naszej Gminy. Praktyka na rynku nieruchomości pozwoliła nam wyeliminować nieprawidłowości w zarządzaniu i administrowaniu Wspólnotami.

Cenimy sobie aktywną współpracę zarządów wspólnot wybranych przez właścicieli. Zarządy te stanowią bezpośredni organ kontrolujący czynności wykonywane na rzecz wspólnot przez naszą spółkę.

Z uwagi na fakt, ze jesteśmy spółką gminną nasza działalność oraz bezpieczeństwo Państwa środków finansowych jest zagwarantowane przez takie organy kontroli i nadzoru jak Rada Nadzorcza, Burmistrz MiG Bogatynia oraz biegły rewident, który co roku dokonuje badania bilansu.

Misją naszej firmy jest obsługa nieruchomości w oparciu o standardy najwyższej jakości. Nasze motto brzmi: „ Zadowolenie klienta najwyższą premią"

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do siedziby naszej spółki przy ulicy Szpitalnej 18 lub kontakt telefoniczny pod nr (75) 77 32 548, Prezes Zarządu - 695 853 880 Zarządca - 603 081 644

Oferta niniejsza jest jedynie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu k.c.

Wyszukiwarka

Kalendarz

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości